NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa odsłona szaty graficznej

2015-01-30 17:35:32

Kolejne zmiany

W poprzednim etapie przebudowy doszło do ogromnej rewolucji w naszym serwisie. Strona została kompletnie przebudowana łącznie z grafiką wewnętrzną. W trakcie przebudowy serwis dostał możliwość dodawania komentarzy oraz rozbudowano podstawowe funkcje takie jak obserwacja i zaznaczanie ważnych wypowiedzi. Dzięki tym zmianom wraz z przebudową szaty graficznej serwis nabrał nowego kształtu, bardziej estetycznego wyglądu. Witryna nabrała powagi oraz profesjonalnego wyglądu który przyciągnie oko nowych użytkowników.


Najnowsza zmiana

W najnowszych przeróbkach uwzględniliśmy prywatność użytkowników. Na pierwszej stronie widocznej po wejściu na serwis widać pole logowania, pole rejestracji oraz krótką informację. Dodatkowo pierwszą stronę urozmaicono czterema zmieniającymi się grafikami. Witryna zmieniła swoje oblicze na zewnątrz i wewnątrz. Teraz po zalogowaniu widać jedynie wiadomości zamieszczone przez osoby obserwowane oraz swoje własne. Dzięki temu podwyższyliśmy stopień prywatności wewnątrz witryny.


Czy to koniec ?

W planach mamy kolejne zmiany i usprawnienia. Już zostały zaprojektowane nowe funkcjonalności które nie były do tej pory spotykane na innych serwisach społecznościowych. Wszystkie nowości zostaną wdrożone w 2015 roku. Ich wdrożenie wymaga szeregu testów i ewentualnych poprawek. Dlatego wszystkie zmiany wprowadzamy stopniowo.


Zapraszamy do odwiedzania i założenia konta na stronie MikroBlog.biz

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: