NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

MikroBlog.biz nowe otwarcie

2015-01-03 16:13:25

Kiedy powstał MikroBlog.biz ?

Jest to nasz projekt z 2010 roku. W pierwszej odsłonie serwis posiadał nawet dość dużą popularność. Bez większej reklamy zebrał całkiem sporą liczbę odbiorców oraz użytkowników. Wraz z mijającym czasem postanowiliśmy odświeżyć serwis i przybliżyć jego grafikę do dzisiejszych standardów. Do niedawna był to zwykły prosty statyczny mikro blog gdzie internauci zamieszczali krótkie wiadomości wraz z nieaktywnymi linkami. Po przemianie i wprowadzeniu nowych ciekawych funkcji, serwis MikroBlog.biz stał się konkurencyjny do podobnych projektów. Obecnie konkuruje z większymi tego typu portalami w Polskim internecie.


Jakie zmiany zaszły ?

Trudno byłoby wymienić w jednym artykule wszystkie zmiany jakie zaszły w naszym mikro blogu. Zbiór zmian i nowości jest częściowo chroniony przed konkurencją ale chętnie opiszemy te najważniejsze które sprawiają że mikro blog jest w pełni funkcjonalny i może konkurować z dużymi konkurentami. Najważniejszą zmianą od strony użytkownika jest wymiana szaty graficznej. Ta zmiana powoduje że portal jest znacznie bardziej czytelny dla internautów. Kolejną pod względem wielkości zmianą było umożliwienie tworzenia #tagów. Jest to specjalny system rozpoznający tagi poprzedzone znakiem # które wiążą tematycznie różne wpisy umieszczane na łamach portalu MikroBlog.biz. Teraz każdy użytkownik mikro bloga będzie mógł odnieść się do treści publikowanych przez innych internautów którzy posiadają własny profil na naszym portalu. Komentarze i odpowiedzi to doskonały środek do komunikacji z zamieszczającym główny wątek.


Czy to koniec zmian ?

Oczywiście że zmiany będą teraz znacznie częściej wprowadzane niż do tej pory. Serwis ma olbrzymi potencjał który do tej pory był niewykorzystany. Mamy jeszcze kilka pomysłów do wprowadzenia, jednak wymagają one dodatkowych funduszy oraz czasu. Dlatego zostały zaplanowane do wprowadzenia w późniejszym czasie. Mamy nadzieję że serwis będzie się nadal rozwijał i zyska dużą liczbę zadowolonych użytkowników.


Http://MikroBlog.biz

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: